Energie budov

Tvarem budov můžeme rychlost osvíceneckého procesu zvíšit. Antické civilizace měly znalosti o tom, jak předem připravené hledače osvítit. Egypťané, Mayové, Inkové a jiní stavěli pyramidy pouze pro tento účel. Kalki posbíral vyspělé umění antických kultur a navíc přidal své vlastní vědění, intuici a zjevení. Hledači, kteří přijdou do GC budou bydlet ve speciálních budovách, které ovlivní jejich čakry a vyšší těla také ve spánku.
Pročištění všech čaker, energetických linií, karmy apod. se bude dít na nejideálnějších místech v blízkosti obytných budov a budou se nazývat,, Osvícenecké  komory" . Pro čištění každé čakry bude postavena  zvláštní budova, která se od druhých bude lišit svým tvarem, barvou a designem. Stovky Kalkiho osvícených asistentů, každý specializovaný na tu určitou čakru a energii, bude nás v procesu podporovat a provádět. Budou postaveny také zvláštní budovy pro přijímání měsíčních, slunečních, zemských a kosmických energií. Jiná budova bude zase určena jedině pro kundalini - božskou sílou v nás. Počítá se, že po dvou až čtyřech týdnech budeme připraveni pro Zasvěcení Kalkim na místě nabitém energiemi, zvané Shakti Stahla.
Až vejdeme do stavu kosmického vědomí, doporučí nám, abychom bydleli v místě, které se jmenuje Siddha Aranyam - Les Astéků. Pro ten účel se uprostřed džungle v bízkosti vodopádů, stavějí jednoduché, ekologicky promyšlené domy. Tam můžeme zůstat asi jeden měsíc, abychom si na náš,, neobvyklý " nebo,, nový " stav zvykli. I když pouze tento stav je vlastně pro nás ten nejobvyklejší a vždy v našem nitru existoval, bylo ho třeba pouze oprášit a zbavit pavučin.
          Nejideálnější by bylo, kdybychom do Golden City přišli až v době, kdy naše fyzická i vyšší těla budou vyčištěna, což se naučíte na kurzech Mukti.
KONTAKTY :
Pro Evropu :
Freddy Nielsen   -  kalki@aha.ru
Pro ČR:
Jana Šafářová - jasa.mukti@seznam.cz
Šárka Mabrouk - jasa.mukti@ seznam. cz
 
 
 
 
http: // home.tiscali.cz / mukti
www.livinginjoy.com
www.wondernews.org
www.experiencefestival.com