Odkaz na - tadesco.cz

Příznaky transformace - internetová televize - zdroj  ZLATÁ  DUŠIČKA

Mayská rada usoudila že svět je potřeba změnit rychleji, nežli se to děje v tomto čase.

Někteří chtějí zamezit vzniku paniky a šíření nepokojů. Je zde ale otázka, která vyvstává.

Na kolik jsou lidé připraveni se změnit ?

Čas se měří jinak než je tomu na této planetě. Není ale možné stále odmítat. Na tomto se shodují mnozí členové aliance. Mayská komunita projevuje silnou účast na oproštění se od karmy.

Země si však jde svým tempem. Má se za to, že se musí odbourat bariéra, která bránila průniku energií na Zemi. Děje se to v pravý čas.

Lodě již krouží podél hranic a čekají, až bude zrušena zeď která jim brání v odletu. Sami obyvatelé Země si mohou všimnout zvýšeného nárůstu neobvyklých jevů, které jsou často vysvětlovány zcela jinak.

Odpovědnost však spadá právě pod určité části aliance. Mayský sněm předkládá řešení propustit všechny, kteří zde uvízli a spolu s tímto se objeví strážci, kteří začnou hlídat vstup na tuto planetu, do této dimenze. Je zde spousta pochybností, avšak vše směruje ke svému cíli.

Někteří však jsou zastánci pomalého odkrýváni skutečných pravd. Brzy ale bude rozhodnuto, uvolní se mnohé informace, které budou stále častěji poukazovat na vyspělé technologie a také existenci nových možných obyvatelných míst ve vesmíru. Je mnoho neskutečných informací, které budou z počátku působit strach a obavy.

Nejprve se zvedne vlna obav, poté však zavládne nadšení.