Moudrost korálů

 

Společenství, delikátnost, křehkost, díla která jsou vytvářena po mnoho let.

Mořské panny zpívají : Ó jak máme rády tyto maličké bytosti, které se shromažďují a vytvářejí Poseidonovy hrady a jeskyně moudrosti. Vytvořit jejich spletité podvodní věže v červené, zlaté a vyjímečně růžové trvalo více než tisíc vašich pozemských let. A přesto je ničíte, a ony vám na vzdory tomu nabízejí tak mnoho, jejich léčivé síly jsou tak silné, že mohou pomoci vám všem, včetně nás mořských panen současnosti, znovu se spojit s Atlantidou a Lemurií. Jsou živoucí zásobárnou vzpomínek, moudrosti a kolektivního vědomí, samotného života na této planetě.

Proč by  jinak Budha nechal zařadit korály mezi sedm svatých pokladů? Protože zjistil, že  korál dovede znovu nastolit jeho klid a vyrovnanost, a to i za mnoha pohnutých okolností. Proč by jinak Poseidon požádal korály, aby postavili zámky pro mořský lid, který tam může přebývat a učit se ! Živoucí budovu , chrám moudrosti, který je opravdu živý ! V řecké mytologii se píše, že korál vznikl z krve medůzy / jedna z GORGON / které vytekla z její useknuté hlavy. To se projevilo v řeckém pojmenování, červeného korálu - gorgeia. Tedy má její krev, energii těch nejdávnějších bytostí, a to i poté, co se zdá že zemřely. Vaši námořníci se od nás naučili, že zachování korálů může zklidnit rozbouřená moře, a pak jsme jim svěřili i to , že ochranné vlastnosti korálů mohou ochraňovat děti a vytvořit šťastný svět. Ale vy jste to špatně pochopili a korály jste si vzaly, často vám korály spoustu přinesou, když jsou vyplaveny na břeh. Ale vy jste si je začali brát ve velkém a pak znečististili vody a teď je život korálů ohrožen. Prosím, přestože toužíte po jejich kráse , nekupujte si sbírané korály !

Oceán potřebuje své knihovny, chrámy, zámky vědomí. Prosím zjistěte si , odkud váš korál pochází. Nejlepší pro vás je malý kousek korálu vyplavený na pobřeží. Bude obsahovat velmi silné energie a bude dokonce o to cennější, že vám to nabídlo moře. Říká se že některé mořské panny se o cenné korály podělily s námořníky, které milovaly aby jim požehnaly a ochránily je před mořskými bouřemi a utopením. Avšak dnes si už my mořské panny nevybíráme. Lidé téměř vyhubily populaci červeného korálu ve Středozemním moři, která je teď na nebezpečně nízkém minimu. Jestliže opravdu máte kus tohoto ohroženého druhu, prosím chraňte  ho jako poklad a respektujte ho. Udělejte něco, abyste vrátili korálovým bytostem, které vás teď chrání , něco z jejich silné energie měsíční krve.

Korály mohou zahnat noční můry a přenést nás přes emoční krize tím, že nás povedou do tišších pobřežních vod a bahnité vody pročistí.

Doporučili jsme korály lidem s problémy kostí, neboť korál má velké hodnoty vápníku a některé druhy korálů jsou velmi tvrdé a silné. Korál může také zlepšit právě kvalitu kostní dřeně a je spásou pro ženy všech věkových kategorií.

Každý rok převezou pašeráci, přes hranice, cenné korály v hodnotě tisíce dolarů a prodávají kosti Matky moří, bez kterých ona nemůže žít. Jestli že korály kupujete, uvědomte si prosím jejich původ a ujistěte se, že se v nějaké formě korálovým útesům odměníte. Matka potřebuje své korály k přežití, korály jsou nazýváni kanárky oceánu, protože jakákoli zdravotní nerovnováha se nejdříve projeví na korálu, než se objeví i u dalších druhů obývajících korálový útes.