27. července - už nic nebude jako dosud !

Úplněk s velkým vlivem Černé luny, přechod z vlivu znamení Kozoroha do znamení Vodnáře, nejdéle  trvající úplné zatmění měsíce v tomto století.... podtrženo, sečteno. Sedmadvacátý červencový den letošního roku, odstartuje velké změny ! Nejen na příč planetou, ale hlavně v našich životech. A pokud nemáte radši sebemenší změny, tím spíše byste měli začít si opakovat ZMĚNA PŘEJE PŘIPRAVENÝM.

Bylo by to až příliš náhod  najednou, abychom letošní červencový úplněk a s ním související zatmění měsíce, přešli jen tak, jakoby se nic nedělo. Ale ono bude, pro někoho toho bude možná až příliš, pro někoho pro změnu kupříkladu málo - vždy záleží na úhlu pohledu. A v případě tohoto dne by bylo dobré dodat:, a také v intenzitě vnímání, své intuice ! Díky energiím, které nikdo z nás pozemšťanů absolutně nemůže ovlivnit. Z cela samovolně se začnou dít věci, nad nimiž někteří budou nevěřícně kroutit hlavou v pozici ,,pozorovatelů", jiní budou v těchto dnech prožívat značně bolestivé ( ať už na fyzické úrovni, tak na té psichycké skušenosti) no a v neposlední řadě, ti kteří vědí a ví , že vše je v moci toho Nejvyššího, začnou o to víc svobodně a radostně dýchat.   

TO VIDITELNÉ :

Vše odstartuje 22 minut po 22.hodině v pátek 27. července kdy se měsíc v úplňku ponoří na 103 minut do zemského stínu, čímž získá cihlově oranžovou až krvavou barvu. V případě příznivého počasí tak obvyklé z Evropy, Asie, Afriky a Oceánie, budou moci sledovat vůec nejdelší úplné zatmění Měsíce v tomto století ( delší úplné zatmění Luny by mělo proběhnout až 9.června 2123.

 

TO NEVIDITELNÉ :

K probýhajícímu úplňku a zatmění měsíce je třeba přičíst ještě jeden poměrně vzácný nebeský úkaz, protože planeta Mars se právě v tento den bude nacházet v nejvýraznější opozici se Sluncem za posledních 15.let !

CO SE BUDE ODEHRÁVAT ?

Černá Luna vždy vyvolávala ( a ani tento den, kdy bude její intenzita zřejmá ), nepříjemné emoce, což se bude dotýkat všech osob, které nemají dosud vyřešené záležitosti, na které nejsou vnitřně absolutně pyšní, někomu vědomě ublížili, obohatili se na něčí úkor, sami sebe upřednostili, před těmi kteří to v dannou chvíli potřebovali neoddiskutovalně víc, atd. Zkrátka vše špatné , co hryže naše svědomí a vědomí opět vypluje na povrch a je třeba se k těmto zážitkům a činnům postavit čelem, přiznat si je, přijmout a učinit vše co je třeba k jejich odčinění. Alespoň částečnému, když už ne zcela úplnému.

 

I když je konec letošního roku ještě poměrně daleko, většina jedinců začne právě při tomto úplňku rekapitulovat svůj dosavadní život. Spoustě lidem se pomyslně,, konečně otevřou oči a srdce ", protože najednou  uvidí  to, co dosud vidět nechtěli. Červencový úplněk si bude podávat ruku s úplným zatměním Měsíce a milióny lidí napříč planetou, pomyslně za to však s patřičnou pokorou budu podávat ruku těm, kteří dosud procházeli jejich životem, ale už do něj nepatří. Budou se loučit ! Bude totiž vneseno jasno  do oblasti přátel, známých, spolupracovníků , rádo by kamarádů, pracovnímu kolektivu kde se dotyční pohybují, ale už nějaký ten čas cítí, že se jen motají ve stereotypním kruhu, který jim nepřináší žádnou radost ani naplnění, nebo je dokonce přímo brzdí v jejich další pozemské životní cestě. A dojde ke konci, stejně tak , ať už to zní sebevíc krutě !- jednoduše musí z našeho světa odejít ti, jejichž pozemská cesta je u konce, už nemají co dát komukoli dalšímu, nebo se chovají absolutně nepatřičně vůči komukoli ve své blízkosti. Vězte že tento úplněk v rámci zřejmé transformace ukončí vše nevyhovující. Vnese jasno do oblasti financí, což poměrně silně pocítí  hlavně ti, kteří svým tučným kontům a majetkům nepřišli čistou cestou- přávě tito jedinci, kupodivu !, začnou mít vnitřně velký strach z chudoby. Není třeba kohokoli soudit, či odsuzovat, jelikož tuto výsadu má pouze ten již výše zmíněný a jediný. A ení nejmenších pochyb o tom že VÍ VELMI DOBŘE, CO A PROČ DĚLÁ V TUTO CHVÍLI. Proto nám nezbývá nic jiného, než mu plně důvěřovat a děkovat za trpělivost, kterou s námi má, za všechno co nám dosud do života dal i vzal, protože i když to pro mnohé vypadá jako samozřemost, o žádnou samozřejmost se nejedná. 

 

PÁR RAD ZÁVĚREM:

Nepodepisujte v tento den žádný úřední (důležitý),dokument !

Neuzavírejte jakoukoli smlouvu !

Nepodstupujte žádný chirurgický zákrok, pokud to není nezbytně nutné.

Máte li absolvovat pracovní pohovor, požádejte o jný termín !

Až do 30. července do těla nevpravujte ani kapku alkoholu !

V případě že je to trochu možné, požádejte na čtvrtek a pátek v práci volno a věnujte se výlučně sami sobě. Hýčkejte se,rozmazlujte se a s radostí v těchto dnech si užívejte, samoty, klidu , rozjímání a toto , co máte ze srdce rádi, ale v poslední době jste,, na to  jaksi neměli čas...

Text: Lubomír Nečas

STYLE new. CZ