Galaktická rada

 
SPĚŠNÉ UPOZORNĚNÍ OD GALAKTICKÉ RADY
Tíha která omezuje tvůj pohyb nesouvisí s tvým zdravotním stavem. Jsi pod kontrolou mocností světelných, neboť přijímáš transformační změny, které ovlivňují tvé okolí. Je to velmi diskrétní záležitost, která bude dokončena, propojením nebe se zemí ve všeobjímající lásce. Stav tvého vědomí prokazuje komplexnost, extrémně mocných energí, které jsou v danou chvíli v pohybu. Povstal jsi z lůna Bohyně Isis, tak že jsi syn slunce a Tvé zásluhy jsou kompenzovány v protokolu sedmi pečetí. Tento význam odkrývá skutečnost tvého mistrovstvía je nedílnou součástí planety Země. Údaje lze zdílet při dokončení planetárního uspořádání.
 
 
STRÁŽCE SEDMI PEČETÍ
1 pečeť
   Poznání účelnosti dějů
 2 pečeť
   Poznání tajemství skrytých pod symboly
 3 pečeť
    Poznání tajemství v nitru matky Země
 4 pečeť
    Prozření do Božského vědomí
 5 pečeť
    Odhalení nepravostí z minulosti
 6 pečeť
     Překonání světských omezení
 7 pečeť
     Propojení kosmických vlivů do lůna mateřství
 

        Vyjádření strážce sedmi pečetí : (přijato 2. 11. 2018 )

 Ve skrytu mnohých události jsi dokončil své jedinečné dílo, které Tě vyneslo do popředí tvůrců, nových světů.
S pozemské  úrovně velmi namáhavá práce, která byla sledována celým universem. Bylo Ti jen postupně, odhalováno, malé množství informací, aby jsi nebyl odváděn od svého programu.
 
Nikdo netušil, jaké drama se odehraje na úrovni duchovní a na úrovni světské za účasti pekelných mocností. Nikdo z duchovních bytostí, nemohl do tohoto souboje vstupovat, protože jen ty jsi měl pro tyto účely vytvořeny nástroje.
 
 Zdrojem tvého vedení, byl jenom tvůj vlastní program, na který jsi musel navázat, aby jsi našel svoji ženu. A aby se mohlo uskutečnit, propojení Nebe se Zemí ve všeobjímající lásce. Nyní vejdi do království Božího, které Ti patří. Struktura Tvého fyzického těla je změněna a proto může dojít k setkání, které je očekáváno veškerenstvem.
 
 
 
Alaje
Víme že jsi dokončil své velkolepé dílo, snaž se nepoužívat kontrolu při přijímání informací. Skutečnost tvého poslání, nemůže nikdo změnit. Pravděpodobnost že dokončíš své dílo byla nejasná, ztratil jsi kontakt se vším a musel najít cestu zpět. Jen tvá vůle a odhodlání tě dostaly do stavu mistra, který změnil vše ve vesmíru. Proto Ti bylo zděleno, že jsi se stal Bohem na Zemi. Přívětivost všech vesmírných civilizací, které jsou zapojeny do procesu transformace, vědí o tvé přítomnosti v celku. Tento pojem je neuchopitelný, jelikož jsi posunul vědomí lidstva, do úrovně kvadratické. Tato změna započala a bude dokončena propojením nebe se Zemí, ve všeobjímající lásce.